Home >> Oferta >> Doradztwo zawodowe

Doradztwo zawodowe

Osoby znajdujące się w trudnej sytuacji zawodowej, zmieniające pracę, poszukujące jej lub dążące do rozwoju zawodowego to grupa, do której adresowana jest usługa doradztwa zawodowego.

Kariera zawodowa, jako jeden z podstawowych priorytetów człowieka, może być źródłem satysfakcji i spełnienia lub powodem rodzących się trosk i obaw. W szczególnej sytuacji są osoby bezrobotne oraz niepewne swojej pozycji zawodowej. Doradca jest w stanie skutecznie pomóc zaistnieć na rynku pracy i wykorzystać swoje możliwości w celu zdobycia odpowiedniego stanowiska. Odnalezienie się na rynku pracy wiąże się z identyfikacją swoich własnych zasobów - kompetencji, umiejętności, atutów, które mogą być atrakcyjne dla pracodawcy. W naszej placówce profesjonalny doradca zawodowy wspiera w zakresie job-coachingu osoby od poziomu gimnazjum do późnego wieku aktywności zawodowej.

Kontakt

Centrum Psychologiczne SENS NIP: 822 236 82 07 ul. Kazikowskiego 25 05-300 Mińsk Mazowiecki tel. +48 570 510 540 e-mail: Zapisy telefoniczne: Poniedziałek-Piątek 12:00-20:00, Sobota 10:00-15:00
Skontaktuj się z nami
Powrót