Home >> Specjaliści >> Hanna Chalimoniuk-Janicka

Hanna Chalimoniuk-Janicka

dogoterapeuta, neurologopeda

Logopeda, neurologopeda, dogoterapeuta, pedagog.

 

Dyplom magistra w zakresie pedagogiki ogólnej otrzymałam na Wydziale Pedagogiki Akademii Humanistycznej w Pułtusku, kolejnym krokiem było uzyskanie dyplomu w zakresie logopedii ogólnej i neurologopedii na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Wrocławskiego. Kwalifikacje w zakresie dogoterapii i szkoleń psów zdobyłam w Fundacji Cze-Ne-Ka oraz w Niepublicznej Placówce Kształcenia Ustawicznego Perro.
W Centrum Psychologicznym SENS prowadzę konsultacje, diagnozy, terapie dzieci i dorosłych dotyczące zaburzeń mowy i komunikacji. Udzielam porad, wskazówek w zakresie profilaktyki i interwencji logopedycznej. W swojej pracy wykorzystuję z powodzeniem nowatorską metodę – terapię logopedyczną ( neurologopedyczną ) z udziałem własnych, specjalnie wyszkolonych psów. Prowadzę także klasyczną dogoterapię oraz zajęcia edukacyjne tzw. spotkania z psami.
Interesuję się zaburzeniami funkcji poznawczych i wspomaganiem rozwoju poprzez stymulację procesów lewopółkulowych, stymulacją mowy u pacjentów z uszkodzeniami mózgu oraz wpływem obecności zwierząt na zachowania i poprawę funkcjonowania dzieci i dorosłych.
Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i matką, niepoprawną optymistką, wielbicielką zwierząt-szczególnie psów oraz hodowcą dogów niemieckich.

Kontakt

Centrum Psychologiczne SENS NIP: 822 236 82 07 ul. Kazikowskiego 25 05-300 Mińsk Mazowiecki tel. +48 570 510 540 e-mail: Zapisy telefoniczne: Poniedziałek-Piątek 12:00-20:00, Sobota 10:00-15:00
Skontaktuj się z nami
Powrót