Home >> Specjaliści >> Natalia Obuchowska

Natalia Obuchowska

Specjalista

Psycholog kliniczny, pedagog, mediator rodzinny.

 

Jestem absolwentką Uniwersytetu w Białymstoku, kierunek: pedagogika wczesnoszkolna oraz Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, kierunek: psychologia rozwojowa i wychowawcza. Stale pogłębiam swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach, kursach trenerskich, warsztatach rozwojowych, dotyczących m.in. bibliodramy, mediacji i terapii rodzinnych, terapii piaskowej, a także udział w stażach, np. w Centrum Wczesnej Interwencji „Krok po Kroku” i w Niepublicznym Punkcie Przedszkolnym „Promitis”.

Na co dzień pracuję z dziećmi z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, z zespołem Downa , wadami słuchu i wzroku. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu terapii indywidualnej i grupowej, jak również warsztatów, szkoleń i konsultacji dla nauczycieli oraz rodziców.

Prywatnie jestem osobą bardzo otwartą na kontakty z ludźmi i ich indywidualność, dzięki czemu potrafię patrzeć na świat z różnych perspektyw. Moją pasją są podróże i zwierzęta, szczególnie psy.

Kontakt

Centrum Psychologiczne SENS NIP: 822 236 82 07 ul. Kazikowskiego 25 05-300 Mińsk Mazowiecki tel. +48 570 510 540 e-mail: Zapisy telefoniczne: Poniedziałek-Piątek 12:00-20:00, Sobota 10:00-15:00
Skontaktuj się z nami
Powrót