Home >> Specjaliści >> Karolina Isio-Kurpińska

Karolina Isio-Kurpińska

psychoterapeuta

  • terapia rodzin mińsk mazowiecki, terapia rodzinna mińsk mazowiecki

    Karolina Isio-Kurpińska - Centrum Psychologiczne Sens

Głęboko wierzę, że każdy człowiek ma prawo wyboru własnej drogi i wolność poszukiwania szczęścia.

 

Wiem też, że bywają chwile, gdy droga staje się szczególnie trudna, wolność ciąży, a wybory wydają się niemożliwe do podjęcia. To właśnie w tych momentach cenna jest możliwość rozmowy z drugim człowiekiem, “przejrzenia się” w nim, przyjęcia wsparcia.

Dla takich chwil zostałam terapeutką.

W pracy terapeutycznej najważniejsze dla mnie jest zbudowanie relacji, w której osoba, która przychodzi do mnie ze swoimi trudnościami, poczuje się bezpieczna, akceptowana i wysłuchana.

Pracuję z osobami potrzebującymi wsparcia w trudnych momentach życiowych: po stracie bliskiej osoby, podczas walki z chorobą, w okresie dużych życiowych zmian, takich jak ciąża, rodzicielstwo, zmiana/utrata pracy, trudności w związku.

Szczególnie ważna jest dla mnie praca z rodzicami na wszystkich etapach ich rodzicielskiej drogi: od okresu starań o dziecko i ciąży, poprzez czas opieki nad noworodkiem i niemowlęciem (obniżenie nastroju/depresja poporodowa, kłopoty z karmieniem piersią, zmiany w związku po narodzinach dziecka), po trudności wychowawcze i relacyjne z nastolatkiem. Mam również doświadczenie wspierania rodziców dzieci przedwcześnie urodzonych oraz dzieci z niepełnosprawnością.

Pracuję w nurcie humanistycznym, skoncentrowanym na osobie.
Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Zapraszam do spotkaniaKontakt

Centrum Psychologiczne SENS NIP: 822 236 82 07 ul. Kazikowskiego 25 05-300 Mińsk Mazowiecki tel. +48 570 510 540 e-mail: Zapisy telefoniczne: Poniedziałek-Piątek 12:00-20:00, Sobota 10:00-15:00
Skontaktuj się z nami
Powrót
×

TERAPIA ONLINE

Zapraszamy również do korzystania z terapii online. Każdy z terapeutów oferuje taką usługę.

Daj sobie pomóc 🙂

Dowiedz się więcej
Zamknij
Wypróbuj terapię online - to działa !