Home >> Specjaliści >> Marta Pokój

Marta Pokój

psychoterapeuta, terapeuta uzależnień

  • terapeuta uzależnień mińsk mazowiecki, psychoterapia mińsk mazowiecki, terapia dzieci i młodzieży mińsk mazowiecki

    Marta Pokój - Centrum Psychologiczne Sens

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyłam Studium Terapii Uzależnień Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Jestem w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo-behawioralnym w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej.

 

Doświadczenie zdobywałam m.in. w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, w Klinice Stresu Bojowego, w Poradniach Leczenia Uzależnień oraz w Świetlicach Socjoterapeutycznych i w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.

Prowadzę konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię młodzieży (od 10 r.ż.) i osób dorosłych doświadczających problemów ze stresem, znajdujących się w trudnych sytuacjach życiowych, zmagających się z depresją, lękiem, zaburzeniami odżywiania, uzależnieniem od substancji psychoaktywnych bądź czynności. Prowadzę warsztaty dla młodzieży i rodziców na temat uzależnień behawioralnych oraz warsztaty dla dzieci, których rodzice znajdują się w sytuacji okołorozwodowej.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.



Kontakt

Centrum Psychologiczne SENS NIP: 822 236 82 07 ul. Kazikowskiego 25 05-300 Mińsk Mazowiecki tel. +48 570 510 540 e-mail: Zapisy telefoniczne: Poniedziałek-Piątek 12:00-20:00, Sobota 10:00-15:00
Skontaktuj się z nami
Powrót
×

TERAPIA ONLINE

Zapraszamy również do korzystania z terapii online. Każdy z terapeutów oferuje taką usługę.

Daj sobie pomóc 🙂

Dowiedz się więcej
Zamknij
Wypróbuj terapię online - to działa !