Home >> Specjaliści >> Jakub Garbacki

Jakub Garbacki

lekarz psychiatra

  • psychiatra mińsk mazowiecki, konsultacja psychiatryczna

    Jakub Garbacki - Centrum Psychologiczne Sens

Jestem specjalistą psychiatrą oraz specjalistą medycyny rodzinnej. Przyjmuję zarówno dorosłych jak i dzieci i młodzież. Ukończyłem Uniwersytet Medyczny (Wojskowa Akademia Medyczna) w Łodzi.

 

Moje doświadczenie zawodowe to m.in. współpraca z klinikami uniwersyteckimi Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Kliniką Psychiatrii i Stresu Bojowego Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie, praca w lecznictwie szpitalnym i ambulatoryjnym szpitali wieloprofilowych i powiatowych województwa mazowieckiego. Pracowałem w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia, Szpitalu Drewnica, Szpitalu Bródnowskim, Szpitalu Wolskim. Posiadam doświadczenie zarówno w praktyce szpitalnej jak i ambulatoryjnej. Współpracowałem z Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii przyjmując dzieci i młodzież ambulatoryjnie w poradni zdrowia psychicznego przy ul. Dzielnej w Warszawie. Przez wiele lat byłem konsultantem Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Warszawie, konsultantem zakładu opiekuńczo-leczniczego (geriatria, psychogeriatria, choroby przewlekłe). Od 2012r. jestem koordynatorem-kierownikiem Poradni Zdrowia Psychicznego, Poradni Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia, Poradni Terapii Uzależnień od Substancji Psychoaktywnych SP ZOZ w Mińsku Mazowieckim. Pełnię również funkcje lekarza i konsultanta w szpitalnych oddziałach ratunkowych.Od 2006 roku pracuję także w ratownictwie lotniczym, pełniąc obowiązki lekarza- szefa lotniczego zespołu ratownictwa medycznego grupy poszukiwawczo-ratowniczej.

Nieustannie dbam o swój rozwój zawodowy i naukowy. Posiadam ukończonych wiele kursów i szkoleń. Jestem stałym uczestnikiem konferencji i sympozjów oraz warsztatów i seminariów jako wykładowca oraz uczestnik. W celu dalszego rozwoju naukowego oraz doskonalenia zawodowego i poszerzania wiedzy w zakresie neuronauk rozpocząłem specjalizację z radiologii i diagnostyki obrazowej w Zakładzie Neuroradiologii Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.
W zasięgu moich szczególnych zainteresowań znajdują się zagadnienia związane ze współistnieniem chorób somatycznych i psychicznych oraz zdrowia publicznego i medycyny stylu życia, stosowanych jako narzędzia profilaktyki, edukacji zdrowotnej i wczesnej interwencji.

Możliwe konsultacje w języku angielskim.

 Kontakt

Centrum Psychologiczne SENS NIP: 822 236 82 07 ul. Kazikowskiego 25 05-300 Mińsk Mazowiecki tel. +48 570 510 540 e-mail: Zapisy telefoniczne: Poniedziałek-Piątek 12:00-20:00, Sobota 10:00-15:00
Skontaktuj się z nami
Powrót