Home >> Specjaliści >> Aneta Ucieszyńska

Aneta Ucieszyńska

psycholog dziecięcy

  • psycholog dziecięcy mińsk mazowiecki, psycholog młodzieżowy mińsk mazowiecki, dzieci psycholog, psycholog dla dziecka

    Aneta Ucieszyńska - Centrum Psychologiczne Sens

Jestem psychologiem dziecięcym. Ukończyłam jednolite studia magisterskie na kierunku Psychologia o specjalności klinicznej.

 

Jestem psychologiem dziecięcym. Ukończyłam jednolite studia magisterskie na kierunku Psychologia o specjalności klinicznej w WSFiZ w Warszawie. Uprawnienia do pracy pedagogicznej z dziećmi uzyskałam na studiach podyplomowych w Akademii Humanistyczno Ekonomicznej w Łodzi.

Uczestniczyłam w licznych szkoleniach dotyczących problemów dzieci i młodzieży z zakresu pomocy dzieciom z zaburzeniami lękowymi w szkole i przedszkolu, Treningu Umiejętności Społecznych, skłonności samobójczych uczniów, metod i form aktywizujących grupę, trudności w zakresie wybiórczości pokarmowej u dzieci ze spektrum autyzmu oraz treningu czystości u dzieci z ASD, ukończyłam również kurs Stosowanej Analizy Zachowania oraz szkolenie podstawowe z Terapii Schematów.

W Centrum Psychologicznym Sens pomagam dzieciom radzić sobie z lękami, fobiami i innymi trudnościami. Zapraszam również rodziców na konsultacje indywidualne dotyczące obaw/ trudności pojawiających się w procesie wychowawczym.
Celem nadrzędnym mojej pracy jest pomoc rodzinom i dzieciom z zaistniałymi trudnościami.Kontakt

Centrum Psychologiczne SENS NIP: 822 236 82 07 ul. Kazikowskiego 25 05-300 Mińsk Mazowiecki tel. +48 570 510 540 e-mail: Zapisy telefoniczne: Poniedziałek-Piątek 12:00-20:00, Sobota 10:00-15:00
Skontaktuj się z nami
Powrót