Home >> Specjaliści >> Magdalena Dziugieł

Magdalena Dziugieł

Psycholog dziecięcy, pedagog specjalny

  • psycholog dziecięcy, psycholog dziecięcy mińsk mazowiecki

    Magdalena Dziugieł - Centrum Psychologiczne Sens

Ukończyłam studia magisterskie z psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie ze specjalizacją psychologii rozwojowej, wychowawczej i rodzinnej.

 

Ukończyłam studia magisterskie z psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie ze specjalizacją psychologii rozwojowej, wychowawczej i rodzinnej oraz studia magisterskie na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie w zakresie wychowania przedszkolnego i wczesnej interwencji (diagnozy i terapii zaburzeń rozwojowych u dzieci w wieku 0-6). Jestem również absolwentką Podyplomowego Studium Relacji Interpersonalnych i Profilaktyki Uzależnień na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, a także podyplomowych studiów Diagnoza Dziecka i Jego Rodziny na Uniwersytecie Warszawskim.

Mam doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku od 1 do 13 lat, które zdobyłam pracując w przedszkolach i szkołach, także integracyjnych.

W mojej pracy są mi bliskie założenia Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Play Therapy oraz systemowego podejścia do terapii rodzin.

Zajmuję się konsultacjami i poradnictwem psychologicznym dla rodziców, ukierunkowanym na  budowanie pozytywnych relacji rodzice-dziecko, a także wspieraniem rozwoju emocjonalnego dziecka.

Kontakt

Centrum Psychologiczne SENS NIP: 822 236 82 07 ul. Kazikowskiego 25 05-300 Mińsk Mazowiecki tel. +48 570 510 540 e-mail: Zapisy telefoniczne: Poniedziałek-Piątek 12:00-20:00, Sobota 10:00-15:00
Skontaktuj się z nami
Powrót