Home >> Specjaliści >> Agata Tupacz

Agata Tupacz

psycholog, psychoterapeuta

  • psychoterapia młodzieży i dorosłych, psychoterapia mińsk mazowiecki, psycholog dzieci i młodzieży mińsk mazowiecki

    Agata Tupacz - Centrum Psychologiczne Sens

Skończyłam psychologię na Uniwersytecie Warszawskim oraz 1 i 2 stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Pracuję z osobami od 13 roku życia

 

Skończyłam psychologię na Uniwersytecie Warszawskim, specjalność - Wspieranie Rozwoju Osobowości. Ukończyłam 1 i 2 stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR) i stale szkolę się w tym nurcie. Uczyłam się w Szkole Psychoterapii DDA (podejście integratywne), uczestniczyłam też m.in. w szkoleniu Psychopedagogika traumy.

Bliskie jest mi postrzeganie człowieka wedle modelu biopsychospołecznego, tzn. z uwzględnieniem roli wyposażenia biologicznego i psychicznego u danej osoby oraz kontekstu społecznego, w którym ona funkcjonuje.  W kręgu moich zainteresowań zawodowych szczególne miejsce zajmuje kwestia relacji między psychiką a ciałem oraz wpływ stresu na funkcjonowanie człowieka, włącznie z radzeniem sobie ze stresem ekstremalnym (traumą). Interesują mnie także kulturowe uwarunkowania postaw prozdrowotnych, jak i tych nie służących zdrowiu.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. podczas pracy z dziećmi i młodzieżą w placówkach opiekuńczo-wychowawczych. Prowadziłam warsztaty umiejętności psychospołecznych dla różnych grup wiekowych. Pracowałam także jako asystentka osób dorosłych z różnego typu niepełnosprawnościami.

Prywatnie jestem miłośniczką dzikiej (i nie tylko) przyrody, zwierząt różnej maści, długich wędrówek oraz wypraw rowerowych. Aktualnie pogłębiam temat więzi człowieka z przyrodą w Szkole Integralnej Ekopsychologii.

 Kontakt

Centrum Psychologiczne SENS NIP: 822 236 82 07 ul. Kazikowskiego 25 05-300 Mińsk Mazowiecki tel. +48 570 510 540 e-mail: Zapisy telefoniczne: Poniedziałek-Piątek 12:00-20:00, Sobota 10:00-15:00
Skontaktuj się z nami
Powrót