Home >> Specjaliści >> Dagmara Wiśniewska

Dagmara Wiśniewska

Psycholog, psychoterapeuta

  • psycholog dzieci i młodzieży mińsk mazowiecki, psychoterapeuta dzieci i młodzieży mińsk mazowiecki

    Dagmara Wiśniewska - Centrum Psychologiczne Sens

Pracuję terapeutycznie z dziećmi i młodzieżą, głównie w podejściu psychodynamicznym.

 

Chętnie korzystam z dorobku różnych kierunków psychoterapeutycznych, aby leczyć i wspierać w procesie zdrowienia i rozwoju. Prowadzę indywidualne zajęcia psychoterapeutycze współpracując także z rodzinami pacjenta.
Pomagam w problemach związanych z: trudnościami wychowawczymi, zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi związanymi z wchodzeniem w nowe rolę społeczne oraz z dorosłością, trudnościami w kontaktach społecznych, trudnościami z rozumieniem przeżywanych stanów emocjonalnych i ich wyrażaniem.

W swojej pracy koncentruję się na rozwijającej się dynamicznie relacji terapeutycznej między pacjentem a terapeutą, jestem też uważna na swoją rolę w procesie leczenia.

Jestem absolwentką Wydziału Nauk o Wychowaniu - Psychologia Stosowana na Uniwersytecie Łódzkim. Jestem słuchaczką Szkoły Psychoterapii Dzieci i Młodzieży przy Laboratorium Psychoedukacji i Ośrodku ReGeneRacja.

Doświadczenie zdobywałam między innymi: podczas stażu w przedszkolu integracyjnym, na Oddziale Diagnostyczno - Obserwacyjnym Centrum Psychiatrycznym w Warcie, w Ośrodku Pomocy Ofiarom Przestępstw dla Matek i Dzieci, przeprowadzając szkolenia z zakresu zapobiegania przemocy domowej zarówno dla ofiar jak i pracowników socjalnych, w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w poradni dla Dzieci i Młodzieży, a także realizując projekty aktywizacji społecznej dla dorosłych oraz dzieci.

Zapraszam na konsultacje i terapię w każdą środę i piątek.

Kontakt

Centrum Psychologiczne SENS NIP: 822 236 82 07 ul. Kazikowskiego 25 05-300 Mińsk Mazowiecki tel. +48 570 510 540 e-mail: Zapisy telefoniczne: Poniedziałek-Piątek 12:00-20:00, Sobota 10:00-15:00
Skontaktuj się z nami
Powrót