Home >> Specjaliści >> Ewa Łysionek-Zych

Ewa Łysionek-Zych

Psycholog, psychoterapeuta, terapeuta EMDR

  • Terapia indywidualna mińsk mazowiecki, psychoterapia online mińsk mazowiecki

    Ewa Łysionek-Zych - Centrum Psychologiczne SENS

Jestem psychologiem, psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym (CBT) oraz certyfikowanym terapeutą EMDR.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej oraz Polskieg Towarzystwa Terapii EMDR.

Pracuję w obszarach związanych z traumą, stresem, napięciem, lękiem, złością, trudnościami w relacjach społecznych oraz trudnościami w regulacji emocji.

 

Ważnym elementem mojej pracy jest dbałość o to, by na każdym etapie terapii Klient /Pacjent był świadom tego, co robimy. Zależy mi, by wszystko było dla Klienta / Pacjenta zrozumiałe i bezpieczne.
W swojej pracy wykorzystuję również elementy III fali terapii CBT: ACT, DBT, MBCT oraz Terapii Schematów.
Pracuję pod regularną superwizją.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas stażu klinicznego na Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Szpitalu Specjalistycznym MSWiA w Otwocku oraz na Oddziale Leczenia Nerwic Szpitala Psychiatrycznego w Suwałkach. Współpracowałam z organizacjami wspierającymi młodzież zagrożoną wykluczeniem społecznym oraz placówkami i szpitalami świadczącymi pomoc psychologiczną dla dzieci i młodzieży.
Ponadto jestem certyfikowanym Trenerem Zarządzania Zmianą. Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie biznesowe – w pracy w międzynarodowej korporacji, prowadząc własną działalność w branży produkcyjnej oraz będąc związana z branżą szkoleniową i trenerską.
Uważam, że choć jest to czasem trudne, to naprawdę warto zadbać o swoje życie - z pożytkiem dla siebie i swoich bliskich.Kontakt

Centrum Psychologiczne SENS NIP: 822 236 82 07 ul. Kazikowskiego 25 05-300 Mińsk Mazowiecki tel. +48 570 510 540 e-mail: Zapisy telefoniczne: Poniedziałek-Piątek 12:00-20:00, Sobota 10:00-15:00
Skontaktuj się z nami
Powrót