Home >> Specjaliści >> Ewa Turecka

Ewa Turecka

psycholog

  • terapia mińsk mazowiecki, terapia młodzieży mińsk mazowiecki, terapia indywidualna mińsk mazowiecki

    Ewa Turecka - Centrum Psychologiczne Sens

Jestem Psychologiem In Spe o specjalności klinicznej na Wydziale Nauk Prawnych i Społecznych na Wyższej Szkole Pedagogiki i Administracji w Poznaniu. W swojej pracy wykorzystuję narzędzia nurtu terapeutycznego terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (TSR).

 

Jestem współautorką książki „Rynek pracy- Udane wejście. Zarys wybranych problemów” oraz od 6 lat zajmuję się prowadzeniem wykładów, warsztatów i szkoleń z zakresu inteligencji emocjonalnej, poczucia własnej wartości, radzenia sobie w kryzysie, wzmocnienia własnego potencjału oraz z rozwoju zawodowego itp.

Wiedzę zdobywałam podczas szkolenia I stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR) w Centrum Rozwiązań Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach w Warszawie. Obecnie jestem w trakcie szkolenia II stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Szkole Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (STSR).

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Centrum Umysłu w Poznaniu, Fundacji Klucz Nadziei oraz podczas pracy ze studentami na uniwersytecie prowadząc psychoedukację, która pozwalała na zwiększenie poziomu wiedzy na temat radzenia sobie z dolegliwościami i szukania skutecznego wsparcia.

Pracuję z Osobami dorosłymi i Młodzieżą od 16 roku życia:

  • potrzebującymi wsparcia psychologicznego ze względu na trudne doświadczenia (przewlekła choroba i niezrozumienie ze strony otoczenia, problemy w relacjach, utrata lub mobbing w pracy, śmierć bliskiej osoby, zdrada, rozwód itp.);
  • mającymi trudności w radzeniu sobie ze stresem i przewlekłym napięciem;
  • doświadczającymi trudności z samoakceptacją i poczuciem własnej wartości;
  • mającymi problemy ze stawaniem granic i zaspokajaniem własnych potrzeb;
  • potrzebującymi wsparcia z zakresu wydobycia własnego potencjału oraz do wprowadzenia zdrowych przekonań i nawyków.


Kontakt

Centrum Psychologiczne SENS NIP: 822 236 82 07 ul. Kazikowskiego 25 05-300 Mińsk Mazowiecki tel. +48 570 510 540 e-mail: Zapisy telefoniczne: Poniedziałek-Piątek 12:00-20:00, Sobota 10:00-15:00
Skontaktuj się z nami
Powrót