Home >> Specjaliści >> Karol Dobkowicz Ngondo

Karol Dobkowicz Ngondo

psycholog, psychoterapeuta

  • psychoterapia indywidualna, psychoterapeuta mińsk mazowiecki, psychoterapeuta Centrum Psychologiczne Sens

    Karol Dobkowicz Ngondo - Centrum Psychologiczne Sens

Ukończyłem studia z zakresu psychologii rodziny na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

 

Jestem magistrem psychologii i psychoterapeutą w szkoleniu. Pracuję w nurcie Terapii Poznawczo-Behawioralnej, oraz wykorzystuję elementy Terapii Schematu. Ukończyłem studia z zakresu psychologii rodziny na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Aktualnie kształcę się w Szkole Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej Centrum CBT-EDU w Warszawie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB) oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Specjalizuję się w pracy z osobami dorosłymi oraz młodzieżą, które doświadczają trudności w życiu codziennym.

Jako terapeuta CBT dysponuję także warsztatem do skutecznej pracy z osobami cierpiącymi na szerokie spektrum fobii.

Swoje doświadczenia zawodowe w pracy z dorosłymi oraz młodzieżą zdobywałem m. in. w szpitalu Św. Tadeusza w Łukowie na Drugim oddziale psychiatrycznym oraz kilku przychodniach psychologicznych w Warszawie.

Prywatnie jestem osobą spontaniczną oraz otwartą na ludzi i nowe doświadczenia. Moją największą pasją jest podróżowanie po najdalszych zakątkach globu oraz pomaganie dzieciom z krajów trzeciego świata.

Zapraszam do kontaktu!

Kontakt

Centrum Psychologiczne SENS NIP: 822 236 82 07 ul. Kazikowskiego 25 05-300 Mińsk Mazowiecki tel. +48 570 510 540 e-mail: Zapisy telefoniczne: Poniedziałek-Piątek 12:00-20:00, Sobota 10:00-15:00
Skontaktuj się z nami
Powrót