Home >> Specjaliści >> Kornelia Rosłoniec

Kornelia Rosłoniec

Psycholog, psychoterapeuta

  • terapeuta par i rodzin mińsk mazowiecki

    Kornelia Rosłoniec - Centrum Psychologiczne Sens

Jestem psycholożką i psychoterapeutką. Dyplom magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie Warszawskim.

 

Jestem psycholożką i psychoterapeutką. Dyplom magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie Warszawskim.  Odbyłam szkolenie psychoterapeutyczne i uczestniczę w międzynarodowym procesie certyfikacyjnym dla terapeutów (ostatni rok) w nurcie Psychologii Zorientowanej na Proces. Jest to metoda rekomendowana przez Europejską Radę Psychoterapii. Pracuję pod superwizją nauczycieli z Polski i z zagranicy (Portalnd, USA).

Od ponad 10 lat pracuję z dziećmi i rodzicami wspierając ich w formie warsztatów, konsultacji, terapii. W praktyce psychoterapeutycznej koncentruję się na problemach relacyjnych, w tym relacjach w rodzinie i partnerskich, zaburzeniach nastroju (lęki, depresja), problemach wychowawczych. Pracuję z dziećmi (rodzinami), młodzieżą i dorosłymi.

                W pracy terapeuty najważniejsza jest dla mnie uważność i szacunek dla doświadczeń moich klientów. Razem szukamy przyczyn i roli, jaką problemy z którymi przychodzą odgrywają w ich indywidualnych procesach.

Kontakt

Centrum Psychologiczne SENS NIP: 822 236 82 07 ul. Kazikowskiego 25 05-300 Mińsk Mazowiecki tel. +48 570 510 540 e-mail: Zapisy telefoniczne: Poniedziałek-Piątek 12:00-20:00, Sobota 10:00-15:00
Skontaktuj się z nami
Powrót