Home >> Specjaliści >> Mariusz Wędzonka

Mariusz Wędzonka

psychoterapeuta

  • psychoterapeuta, psychoterapeuta mińsk mazowiecki, psychoterapeuta Centrum Psychologiczne Sens

    Mariusz Wędzonka - Centrum Psychologiczne Sens

Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie czteroletniego szkolenia w nurcie poznawczo - behawioralnym.

 

Ukończyłem studia magisterskie na kierunku psychologia kliniczna na Uniwersytecie SWPS, i aktualnie jestem w trakcie studiów podyplomowych w Szkole Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej.

Swoje doświadczenie zdobywałem w trakcie licznych kursów i staży m.in.  Staż w Zakładzie Psychologii Lotniczej Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej,  Staż na Oddziale Dziennym Psychiatryczny SZPZLO Praga Północ.

Od wielu lat jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo – Behawioralnej (PTTPB). Aktualnie pracuje w Poradni Zdrowia Psychicznego gdzie prowadzę psychoterapię indywidualną i konsultacje psychologiczne. Specjalizuję się w prowadzeniu terapii osób dorosłych oraz młodzieży.

W swojej pracy z klientem, jeśli jest to możliwe koncentruję się na pomocy w łagodzeniu objawów. Równolegle pracujemy nad restrukturyzacją poznawczą umożliwiającą klientowi lepsze zrozumienie samego siebie i swoich problemów, co w konsekwencji pozwala na trwałe usunięcie objawów i jakości życia.

Kontakt

Centrum Psychologiczne SENS NIP: 822 236 82 07 ul. Kazikowskiego 25 05-300 Mińsk Mazowiecki tel. +48 570 510 540 e-mail: Zapisy telefoniczne: Poniedziałek-Piątek 12:00-20:00, Sobota 10:00-15:00
Skontaktuj się z nami
Powrót