Home >> Specjaliści >> Sandra Zdzienicka

Sandra Zdzienicka

Psycholog, psychoterapeuta

  • psychoterapia mińsk mazowiecki, terapia mińsk mazowiecki

    Sandra Zdzienicka - Centrum Psychologiczne Sens

Ukończyłam studia magisterskie na wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie.

 

Obecnie realizuję czteroletnie, podyplomowe Studium Psychoterapii przy Laboratorium Psychoedukacji (ośrodek szkolący, rekomendowany przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego).

Doświadczenia praktyczne zdobywałam w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim “Drewnica”, Instytucie Psychiatrii i Neurologii w I Klinice Psychiatrycznej na Otwartym Całodobowym Oddziale Zapobiegania Nawrotom oraz w III Klinice Psychiatrycznej na Otwartym Całodobowym Oddziale Diagnostyczno-Terapeutycznym dla zaburzeń depresyjnych, lękowych i snu, w Fundacji pomocy psychologicznej RAZEM, Fundacji United Way.

Pracuję z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Prowadzę psychoterapię indywidualną i grupową. Prowadzona przeze mnie terapia pomaga rozwiązać trudności emocjonalne jak i interpersonalne. Pracuję również z kobietami w okresie okołoporodowym, osobami niesłyszącymi oraz osobami po doświadczeniu psychozy.
Moją pracę poddaję regularnej superwizji

Kontakt

Centrum Psychologiczne SENS NIP: 822 236 82 07 ul. Kazikowskiego 25 05-300 Mińsk Mazowiecki tel. +48 570 510 540 e-mail: Zapisy telefoniczne: Poniedziałek-Piątek 12:00-20:00, Sobota 10:00-15:00
Skontaktuj się z nami
Powrót