Home >> Specjaliści >> Wioletta Borys-Kierszniewska

Wioletta Borys-Kierszniewska

psycholog, psychoterapeuta

  • psychoterapia dzieci i młodzieży mińsk mazowiecki, terapia dzieci mińsk mazowiecki, psycholog dla młodzieży mińsk mazowiecki

    Wioletta Borys-Kierszniewska - Centrum Psychologiczne Sens

Pracuję z dziećmi, młodzieżą, osobami dorosłymi i rodzinami w nurcie psychodynamicznym, podejściu systemowym w języku polskim i angielskim.

 

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej. Pracowałam z młodzieżą i dorosłymi z całościowymi zaburzeniami rozwojowymi (Fundacja SYNAPSIS), młodzieżą Oddziału Nerwic w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii, z którym jestem związana od blisko 8 lat oraz dorosłymi (Akademicki Ośrodek Psychoterapii Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, gabinet prywatny).

Pracowałam w środowisku biznesowym jako Coach i trener.

Ukończyłam szkolenie z zakresu psychoterapii indywidualnej i grupowej w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”, a obecnie jestem w procesie certyfikacji pracy z grupą (poprowadziłam grupę w koterapii w ramach "Warszawskiego Zintegrowanego Systemu Leczenia i Wspierania Środowiskowego Osób z Zaburzeniami Psychicznymi – testowanie i wdrażanie" oraz pacjenta indywidualnego).

Pracuję pod stałą Superwizją indywidualną i grupową.Kontakt

Centrum Psychologiczne SENS NIP: 822 236 82 07 ul. Kazikowskiego 25 05-300 Mińsk Mazowiecki tel. +48 570 510 540 e-mail: Zapisy telefoniczne: Poniedziałek-Piątek 12:00-20:00, Sobota 10:00-15:00
Skontaktuj się z nami
Powrót