Home >> Specjaliści >> Joanna Młoduchowska

Joanna Młoduchowska

psycholog/psychoterapeuta dzieci i młodzieży, terapeuta rodzinny, terapeuta par

  • psycholog dziecięcy mińsk mazowiecki

    Joanna Młoduchowska - Centrum Psychologiczne Sens

Jestem psychologiem dziecięcym i rodzinnym, psychoterapeutą w trakcie szkolenia oraz terapeutą par.  Od kilku lat zajmuję się diagnozą, poradnictwem psychologicznym oraz terapią skierowanym do dzieci i młodzieży w każdym wieku, rodziców oraz par.

 

Prowadzę własny gabinet, jestem także założycielką i członkiem zespołu Centrum Psychologicznego SENS w Mińsku Mazowieckim. Zajmuję się również prowadzeniem szkoleń, warsztatów i wykładów z zakresu problematyki rodzinno-wychowawczej.

W pracy z dziećmi i młodzieżą skupiam się na identyfikacji problemów młodych osób, opracowaniu strategii działania w trakcie terapii oraz kroków, jakie należy podejmować po jej zakończeniu. Praca z dzieckiem bardzo często wymaga włączenia w nią pozostałych członków rodziny, aby móc w pełni zobaczyć i zdiagnozować problem, określić cele terapeutyczne i wreszcie stworzyć skuteczny plan działania. Dlatego forma pracy z rodziną, a także z parami jest mi szczególnie bliski.

Praca z parą to dla mnie zawsze spotkanie z dwojgiem ludzi, którym towarzyszę, wspieram i pomagam w odkrywaniu ważnych elementów mających wpływ na ich relację. Uczę jak przełamywać lęki i obawy, pozbywać się ograniczeń, a także znaleźć przestrzeń dla każdej ze stron. Celem spotkań z parami jest poprawa komfortu i jakości wspólnego życia oraz nauka wzajemnej komunikacji, która pomaga nam usłyszeć i zobaczyć więcej.

Pomagam naprawiać trudne relacje w rodzinie, wypracowywać cele terapeutyczne, odkrywać nowe, nieznane dotąd możliwości i poprawiać komfort funkcjonowania wszystkich członków rodziny.

W pracy z dziećmi, rodzinami, a także parami priorytetem moich działań jest atmosfera życzliwości, akceptacji oraz poczucia bezpieczeństwa osób, które uczestniczą w spotkaniu. Prywatnie jestem mamą dwóch córek i doskonale wiem jakim wyzwaniem jest wychowanie młodego człowieka przy tych wszystkich wyzwaniach jakie stawia nam obecnie świat.Kontakt

Centrum Psychologiczne SENS NIP: 822 236 82 07 ul. Kazikowskiego 25 05-300 Mińsk Mazowiecki tel. +48 570 510 540 e-mail: Zapisy telefoniczne: Poniedziałek-Piątek 12:00-20:00, Sobota 10:00-15:00
Skontaktuj się z nami
Powrót