Home >> Specjaliści >> Adam Bojakowski

Adam Bojakowski

terapeuta uzależnień, psycholog

  • terapia uzależnień mińsk mazowiecki, terapeuta uzależnień mińsk mazowiecki

    Adam Bojakowski - Centrum Psychologiczne Sens

Jestem absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego oraz – aktualnie – uczestnikiem Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Instytucie Psychologii Zdrowia.

 

Od lat zajmuję się pracą z młodzieżą i dorosłymi. Często z osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym. Stykam się z nimi jako badacz problemów społecznych, jako trener i terapeuta. Zajmuję się profilaktyką zachowań ryzykownych prowadząc warsztaty profilaktyczne oraz szkoląc realizatorów rekomendowanych programów profilaktycznych Instytutu Psychiatrii i Neurologii.

W pracy – terapeutycznej jak i trenerskiej – przyświeca mi nieustająca ciekawość i chęć zrozumienia drugiego człowieka, jego sposobu myślenia, postrzegania, rozumienia i przeżywania rzeczywistości. Staram się bazować na potencjałach uczestników, tak by proces terapeutyczny i nowe umiejętności radzenia sobie z wyzwaniami były oparte na i powiązane z tym, co pacjent już wie i potrafi.

Prócz osób przeżywających problemy mogące mieć związek z nadużywaniem substancji psychoaktywnych bądź niepokojącymi zachowaniami zapraszam również rodziców na konsultacje związane z wyzwaniami wychowawczymi.

Prywatnie mąż i ojciec. W wolnych chwilach pogłębiam umiejętności komunikacyjne w zakresie porozumiewania międzygatunkowego hobbystycznie zajmując się zoopsychologią.Kontakt

Centrum Psychologiczne SENS NIP: 822 236 82 07 ul. Kazikowskiego 25 05-300 Mińsk Mazowiecki tel. +48 570 510 540 e-mail: Zapisy telefoniczne: Poniedziałek-Piątek 12:00-20:00, Sobota 10:00-15:00
Skontaktuj się z nami
Powrót