Home >> Specjaliści >> Agata Kokoszka

Agata Kokoszka

psychoterapeuta

  • psychoterapia osób dorosłych, psychoterapia mińsk mazowiecki

    Agata Kokoszka - Centrum Psychologiczne Sens

Jestem dyplomowanym pedagogiem o specjalizacji opiekuńczo-wychowawcza oraz mediatorem. Obecnie jestem w trakcie 4 - letniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo-behawioralnym.

 

Ukończyłam Podyplomowe Studia - Konflikty w Rodzinie i Mediacje Rodzinne na SWPS Warszawa. Podwyższam swoje umiejętności biorąc udział w warsztatach i szkoleniach m.in. posiadam certyfikat Trenera TUS st.1 i 2.
Obecnie jestem w trakcie 4 - letniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo-behawioralnym TPB z dialogiem motywującym DM, w szkole akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB) I Europejskie Towarzystwo Terapii Poznawczej I Behawioralnej (EABCT).
Zajmuje się również pracą z ciałem , prowadząc własną szkołę jogi. Uważam, że ta forma aktywności jest ważna dla naszej równowagi i zdrowia .
Pomagam osobom, które doświadczają trudności w relacjach w swoim życiu, które chcą zmiany, zmagają się z niskim poczuciem własnej wartości, silnymi emocjami, nadmiernym stresem, w kryzysie, w depresji, doświadczają zaburzeń lękowych . Pracuje z dorosłymi i młodzieżą od 16 roku życia.
Ważna jest dla mnie autentyczna relacja w pracy z drugim człowiekiem , oparta na otwartości, akceptacji i zrozumieniu potrzeb. Szacunek i dobro drugiego człowieka jest dla mnie wartością , którą kieruję się w pracy terapeutycznej.
Doświadczenie zdobywałam m.in. pracując na Oddziale Psychiatrycznym w Siedlcach. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.
Swoją pracę terapeutyczną poddaje regularnie superwizji u certyfikowanych superwizorów.Kontakt

Centrum Psychologiczne SENS NIP: 822 236 82 07 ul. Kazikowskiego 25 05-300 Mińsk Mazowiecki tel. +48 570 510 540 e-mail: Zapisy telefoniczne: Poniedziałek-Piątek 12:00-20:00, Sobota 10:00-15:00
Skontaktuj się z nami
Powrót