Home >> Specjaliści >> Anna Lisowska

Anna Lisowska

psycholog

  • terapia mińsk mazowiecki, coaching mińsk mazowiecki, psycholog dla dorosłych mińsk mazowiecki

    Anna Lisowska - Centrum Psychologiczne Sens

Ukończyłam studia magisterskie z psychologii o specjalności: psychologia kliniczna i zdrowia na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS. W swojej pracy wykorzystuję narzędzia nurtu terapeutycznego terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (TSR) jak również narzędzia coachingowe.

 

Ukończyłam studia magisterskie z psychologii o specjalności: psychologia kliniczna i zdrowia na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Warszawie oraz studia magisterskie z prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego. Wiedzę zdobywałam również na Studiach podyplomowych „Coaching w życiu i biznesie” na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego oraz podczas szkolenia I stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR) w Centrum Rozwiązań Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach w Toruniu. Obecnie jestem w trakcie szkolenia II stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Szkole Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (STSR). Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Klinice Psychiatrii, Stresu Bojowego i Psychotraumatologii CSK MON WIM w Warszawie.

W swojej pracy wykorzystuję narzędzia nurtu terapeutycznego terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (TSR) jak również narzędzia coachingowe. Dla Osób cierpiących na zaburzenia psychiczne i Członków Ich Rodzin prowadzę również psychoedukację i warsztaty pozwalające na zwiększenie poziomu wiedzy na temat doświadczanych dolegliwości i tym samym ułatwiające walkę z zaburzeniem.

Pracuję z Osobami dorosłymi i Młodzieżą od 16 roku życia:

- potrzebującymi wsparcia psychologicznego z uwagi na trudną sytuację życiową (m.in. utrata pracy, problemy relacyjne, rozstanie z partnerem/partnerką, śmierć bliskiej osoby, poważna choroba w rodzinie);

- doświadczającymi problemy z nastrojem i nieradzącymi sobie z emocjami;

- nieradzącymi sobie ze stresem;

- doświadczającymi trudności w nawiązywaniu i budowaniu bliskich relacji z innymi osobami;

- mającymi problemy z samoakceptacją i poczuciem własnej wartości;

- obawiającymi się odrzucenia ze strony otoczenia i doświadczającymi fobii społecznej;

- doświadczającymi problemy z asertywnością i wyrażaniem siebie;

- obawiającymi się zmiany w życiu i mającymi trudności w podejmowaniu decyzji;

- które czują się zagubione i poszukują swojej drogi w życiu;Kontakt

Centrum Psychologiczne SENS NIP: 822 236 82 07 ul. Kazikowskiego 25 05-300 Mińsk Mazowiecki tel. +48 570 510 540 e-mail: Zapisy telefoniczne: Poniedziałek-Piątek 12:00-20:00, Sobota 10:00-15:00
Skontaktuj się z nami
Powrót