Home >> Specjaliści >> Grażyna Starzyńska

Grażyna Starzyńska

psychoterapeuta, terapeuta uzależnień, pedagog

  • psychoterapeuta mińsk mazowiecki, psychoterapeuta dorosłych mińsk mazowiecki, terapia uzależnień mińsk mazowiecki, terapia par mińsk mazowiecki

    Grażyna Starzyńska - Centrum Psychologiczne SENS

Pracuję w nurcie psychoterapii humanistyczno-egzystencjonalnej, uwzględniając podejście integracyjne. Pracuję z rodzinami, młodzieżą i osobami dorosłymi.

 

Jestem absolwentką warszawskiego „Studium Psychologii i Psychoterapii”, które ukończyłam ze specjalnością psychoterapeuty terapii rodzinnej i uzależnień.

Jestem certyfikowanym specjalistą terapii uzależnień i współuzależnieni wydanym przez Krajowe Biuro D.S Przeciwdziałania Narkomanii.

Jestem dyplomowanym pedagogiem o specjalizacji opiekuńczo-wychowawczej, leczniczej i oligofrenopedagogiki.

Ukończyłam podyplomowe studia na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim na wydziale teologii, Instytut Nauk o Rodzinie w zakresie „profilaktyki i terapii uzależnień od narkotyków”.

Pomagam osobom, które mają trudności adaptacyjne w zakresie komunikacji i nie radzenia sobie z asertywnym stawianiem granic.

Pracuję z młodzieżą z problemami i rodzinami.

Pracuję z ofiarami uzależnień w rodzinie i osobami uzależnionymi.

Uważam, że niezbędny jest w mojej pracy szacunek do pacjenta, wiedza terapeutyczna oraz autentyczność.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, a doświadczenie zdobywałam pracując w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Garwolinie i Szkole Specjalnej nr 2 w Garwolinie.Kontakt

Centrum Psychologiczne SENS NIP: 822 236 82 07 ul. Kazikowskiego 25 05-300 Mińsk Mazowiecki tel. +48 570 510 540 e-mail: Zapisy telefoniczne: Poniedziałek-Piątek 12:00-20:00, Sobota 10:00-15:00
Skontaktuj się z nami
Powrót