Home >> Specjaliści >> Sylwia Szostak

Sylwia Szostak

terapeuta par

  • terapia par mińsk mazowiecki, terapia dorosłych mińsk mazowiecki, pomoc dla par mińsk mazowiecki, pary mińsk mazowiecki

    Sylwia Szostak - Centrum Psychologiczne SENS

Jestem absolwentką studiów dziennych na kierunku Socjologia w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej (obecnie Uniwersytet SWPS) oraz studiów podyplomowych z zakresu Psychologii Społecznej.

 

Ukończyłam wiele kursów z zakresu komunikacji i coachingu. Jestem Trenerem Umiejętności Społecznych. Ukończyłam I stopień Studium Pomocy Psychologicznej dla Par w Instytucie Psychologii Zdrowia i jestem w trakcie realizacji szkolenia II stopnia i certyfikacji.


Całe moje życie zawodowe związane jest z rozwojem dorosłych. Przez wiele lat skupiałam się na pracy w biznesie, w obszarach HR oraz zarządzania, jednak to właśnie praca z parami jest moim świadomym i dojrzałym wyborem ścieżki zawodowej.


Jestem pasjonatką budowania zdrowych relacji. Wspieram pary w rozwiązywaniu konfliktów, budowaniu więzi i odnajdywaniu wspólnych celów. Moje podejście opiera się na empatii, szacunku oraz zaufaniu - to dla mnie kluczowe wartości w pracy. Staram się zrozumieć unikalne potrzeby i indywidualne perspektywy obu osób w parze. Moim celem jest nie tylko pomoc w naprawie obecnych problemów, ale również umożliwienie parom rozwijania się i budowania trwałych fundamentów na przyszłość. Prowadzę moich Klientów do poprawy emocjonalnego komfortu w związku, który tworzą.
To droga, która często prowadzi pod górę, jednak widok ze szczytu - bezcenny.Kontakt

Centrum Psychologiczne SENS NIP: 822 236 82 07 ul. Kazikowskiego 25 05-300 Mińsk Mazowiecki tel. +48 570 510 540 e-mail: Zapisy telefoniczne: Poniedziałek-Piątek 12:00-20:00, Sobota 10:00-15:00
Skontaktuj się z nami
Powrót