Home >> Oferta >> Konsultacje psychologiczne

Konsultacje psychologiczne

Przeżyłeś traumatyczne wydarzenie lub masz problem, z którym nie potrafisz sobie poradzić? Konsultacja z psychologiem może być właściwym wyjściem i pozytywnym bodźcem dla Twojej psychiki.

Konsultacje w poradni psychologicznej adresowane są do osób, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej i nie są w stanie samodzielnie jej opanować. Szukając sposobu przezwyciężenia kryzysu, warto skorzystać z pomocy specjalisty.

Celem spotkania z psychologiem jest poradzenie sobie z sytuacją problemową. Podczas konsultacji terapeuta dokonuje identyfikacji i analizy problemu pacjenta oraz wspólnie z nim opracowuje strategię działania, która pozwoli przezwyciężyć trudność. Wizyta ta może stać się również wstępem do dalszych działań terapeutycznych o charakterze indywidualnym.

Konsultacja z psychologiem często ma charakter interwencji związanej z przeżyciem przykrego wydarzenia i pomaga przezwyciężyć jego konsekwencje psychiczne. Warto zgłosić się na taką wizytę do poradni psychologicznej znajdującej się w placówce CP Sens w Mińsku Mazowieckim.Kontakt

Centrum Psychologiczne SENS NIP: 822 236 82 07 ul. Kazikowskiego 25 05-300 Mińsk Mazowiecki tel. +48 570 510 540 e-mail: Zapisy telefoniczne: Poniedziałek-Piątek 12:00-20:00, Sobota 10:00-15:00
Skontaktuj się z nami
Powrót