Home >> Oferta >> Psychoterapia indywidualna

Psychoterapia indywidualna

Zaburzenia nastroju, zaburzenia lękowe, nerwica, problemy w relacjach z innymi ludźmi lub jakakolwiek inna trudność życiowa. Jeśli choć jedno z tych doświadczeń dotyczy Ciebie osobiście, możesz potrzebować specjalistycznej pomocy psychologicznej. Psychoterapia indywidualna to złożone oddziaływania, które wesprą Cię w ciężkich sytuacjach i pomogą w ich przezwyciężeniu.

Psychoterapia indywidualna składa się z cyklu sesji terapeutycznych. W ich czasie psychologowie, wykorzystując swoją wiedzę, umożliwiają pacjentowi zrozumienie problemu, jego przyczyn i konsekwencji. Nie obligują do podjęcia konkretnych działań, ale pomagają w odkryciu możliwych rozwiązań. Psychoterapia uznawana jest za jedno z najefektywniejszych narzędzi psychologicznych stosowanych w celu pokonania doświadczanych przez pacjenta trudności.

Efektem psychoterapii indywidualnej jest zmiana sposobu myślenia, zachowania i przeżywania emocji. Zmiana na lepsze.

Psychoterapia Mińsk Mazowiecki – zmiana na lepsze 

Dla osób, które interesuje psycholog Mińsk Mazowiecki to miejscowość, w której można zapoznać się z ofertą Centrum Psychologicznego Sens. Wśród usług świadczonych w placówce znajduje się psychoterapia indywidualna, z której może skorzystać każdy – bez względu na wiek, płeć oraz zgłaszane dolegliwości. Psychoterapia dostosowana do danego człowieka pozwala na skuteczne uporanie się z różnego rodzaju problemami natury emocjonalnej. Wzmacnia poczucie własnej wartości i ułatwia stawianie czoła codziennym wyzwaniom. Dzięki temu w znacznym stopniu podnosi jakość życia, pozwalając na nowo cieszyć się jego pozytywnymi aspektami, a także akceptować i przeżywać nieuniknione trudności. 

Kto może odwiedzić nasz gabinet psychoterapii? 

W kwestii takiej jak psychoterapia indywidualna Mińsk Mazowiecki stanowi lokalizację, w której do ośrodka SENS mogą udać się mieszkańcy aglomeracji warszawskiej. Szczególnie zachęcamy do skorzystania z konsultacji psychologicznej, jeśli doświadczasz różnego rodzaju trudności życiowych, zaburzeń nastroju, chronicznego lęku oraz problemów w relacjach z innymi ludźmi. Wizyta u specjalisty pomoże Ci uzyskać diagnozę, na przykład nerwicy albo depresji, co ułatwia dobór ukierunkowanego leczenia. W przypadku zaburzeń psychicznych i emocjonalnych równie istotna, a nierzadko nawet ważniejsza od leczenia farmakologicznego jest psychoterapia. Regularne uczęszczanie na spotkania z psychoterapeutą oddziałują na Twoje postrzeganie rzeczywistości i postępowanie w codziennym życiu. Dzięki temu zyskasz niezbędne wsparcie w trudnych sytuacjach i nauczysz się je przezwyciężać.  

Psychoterapia indywidualna Mińsk Mazowiecki – na czym polega? 

Wśród miejscowości w Polsce, w których dostępna jest terapia psychologiczna Mińsk Mazowiecki stanowi dogodną lokalizację dla mieszkańców powiatu mińskiego. Dostępna w Centrum Psychologicznym SENS psychoterapia indywidualna składa się z cyklu sesji terapeutycznych, których przebieg jest dostosowywany indywidualnie. Podczas terapii psychoterapeuta wykorzystuje swoją wiedzę i doświadczenie, umożliwiając pacjentowi zrozumienie problemu, jego przyczyn i konsekwencji. Co ważne, psychoterapeuta nie obliguje do podjęcia konkretnych działań. Pomaga natomiast w odkrywaniu możliwych rozwiązań, na które można decydować się zgodnie z własnymi potrzebami i przekonaniami. Psychoterapia uznawana jest za jedno z najefektywniejszych narzędzi psychologicznych stosowanych w celu pokonania doświadczanych przez pacjenta trudności. Efektem psychoterapii indywidualnej jest zmiana sposobu myślenia, zachowania i przeżywania emocji. Zmiana na lepsze.



Kontakt

Centrum Psychologiczne SENS NIP: 822 236 82 07 ul. Kazikowskiego 25 05-300 Mińsk Mazowiecki tel. +48 570 510 540 e-mail: Zapisy telefoniczne: Poniedziałek-Piątek 12:00-20:00, Sobota 10:00-15:00
Skontaktuj się z nami
Powrót