Home >> Oferta >> Seksuologia

Seksuologia

Seksualność to jeden z ważniejszych aspektów prawidłowego funkcjonowania człowieka. Sprawia, że związek jest kompletny i szczęśliwy. Wpływa również na inne dziedziny życia, decydując o naszym spełnieniu, zadowoleniu i otwartości na ludzi i świat.

Zdarza się jednak, że obszar seksualności kojarzy się ze wstydem i niechęcią, a nawet przyczynić się do rozpadu relacji z bliską osobą. Problemy w sferze seksualnej wpływają negatywnie nie tylko na związek, ale również własną samoocenę. Tym samym warunkują jakość całego życia.

Trudności związane ze sferą seksualną mogą zostać rozwiązane przy pomocy seksuologa. Specjalista zapewni właściwą atmosferę, tak aby pacjent mógł przedstawić i zrozumieć swój problem bez skrępowania. Wiedza i umiejętności seksuologa zapewniają efektywną diagnozę trudności i swobodną pracę z pacjentem w celu ich pokonania.

W naszej poradni pomagamy pacjentom uporać się z zaburzeniami o podłożu seksualnym. Przyjmujemy chętnych na terapie indywidualne, prowadzimy również sesje dla par. Gwarantujemy kameralną, intymną atmosferę zarówno na konsultacji, jak i w trakcie kolejnych spotkań.

Doświadczony seksuolog Mińsk Mazowiecki

Zdajemy sobie sprawę, że trudności na tym polu sprawiają pacjentom olbrzymi dyskomfort. Dlatego zapewniamy profesjonalne wsparcie, akceptację oraz brak oceniania. Podczas sesji skupiamy się na problemie, z którym dany człowiek (bądź para) pojawił się w gabinecie specjalisty. Nasza poradnia seksuologiczna to miejsce, w którym pacjenci mogą liczyć na pełne zrozumienie.

Wśród odwiedzających placówkę można wymienić osoby mające kłopoty m.in. z osiągnięciem orgazmu bądź odczuwające niechęć czy lęk przed współżyciem. Udzielamy pomocy również pacjentom, u których potrzeby seksualne znacząco się zmniejszyły bądź całkowicie zanikły. Wspólnie poszukujemy ewentualnego źródła powstałych zaburzeń, a następnie przepracowujemy je na sesjach. Terapia seksuologiczna może także przynieść szereg korzyści ludziom z nadmiernym popędem seksualnym oraz z nietypowo ukierunkowanymi potrzebami (parafiliami).

Seksuologia Mińsk Mazowiecki oraz okolice

Przyjmujący w poradni psychoterapeuta seksuolog to specjalista z wieloletnim doświadczeniem. W codziennej pracy koncentruje się na szerokim spektrum problemów z dziedziny seksuologii. Między innymi, wspiera pacjentów, którzy odczuwają dolegliwości bólowe w trakcie współżycia. Ponadto na jego pomoc mogą liczyć mężczyźni z zaburzeniami erekcji, przedwczesnym albo opóźnionym wytryskiem etc.

Na spotkanie z psychoterapeutą mogą umówić się osoby, które pragną zdobyć lub poszerzyć wiedzę na temat seksualności. Rozmowa ze specjalistą pozwoli im bardziej świadomie przeżywać doznania z tej sfery oraz otworzyć się na partnera. Jeżeli konsultacja okaże się niewystarczająca, seksuolog może zalecić pacjentowi cykl spotkań – indywidualnych bądź z drugą połówką. W trakcie terapii seksuologicznej odkryją podłoże nieporozumień, co pozytywnie wpłynie na ich związek.Kontakt

Centrum Psychologiczne SENS NIP: 822 236 82 07 ul. Kazikowskiego 25 05-300 Mińsk Mazowiecki tel. +48 570 510 540 e-mail: Zapisy telefoniczne: Poniedziałek-Piątek 12:00-20:00, Sobota 10:00-15:00
Skontaktuj się z nami
Powrót